Kompletní balíček služeb od organizátorů festivalu Pivní Zakarpatí

Varianta s ubytováním v penzionu

Za cenu 4 599 Kč dostanete: cestu autobusem tam a zpět (z Ostravy Svinov do Pylypce), průvodce, 3x ubytování v horském hotelu nebo penzionu se snídaní, pomoc při plánování vašeho treku poloninou Boržava, podrobnější elektronický itinerář s mapovými podklady, tipy a radami, který si budete moci stáhnout pomoí QR kódu v den odjezdu, možnost průvodce na poloniny a k vodopádu Šipot, hudební doprovod festivalových kapel ve čtvrtek a pátek večer, samozřejmě účast na festivalu a určitě něco navíc.

Tento balíček lze koupit na telefonním čísle 739 023 743 a v síti TICKETSTREAM včetně cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour a na www.ticketstream.cz.

Varianta s ubytováním ve stanu

Za cenu 3 729 Kč dostanete: cestu autobusem tam a zpět (z Ostravy Svinov do Pylypce), průvodce, místo pro stan na tři noci včetně hygienického zázemí v areálu festivalu, podrobnější elektronický itinerář s mapovými podklady, tipy a radami, který bude ke stažení na webových stránkách v den odjezdu, možnost průvodce na poloniny a k vodopádu Šipot, hudební doprovod festivalových kapel ve čtvrtek a pátek večer, samozřejmě účast na festivalu a určitě něco navíc.

Tento balíček lze koupit na telefonním čísle 739 023 743 a v síti TICKETSTREAM včetně cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour a na www.ticketstream.cz.

Nabídka pro větší skupiny s vlastní dopravou

Pro organizované skupiny můžeme, po vzájemné domluvě, zajistit program na míru a ubytování.

Zájemci o tuto variantu pro větší skupinu s vlastní dopravou pište na email pivnizakarpati@gmail.com nebo nám napište přímo přes formulář.