Kompletní balíček služeb od organizátorů festivalu Pivní Zakarpatí

Varianta s ubytováním v penzionu

Za cenu 4 500 Kč dostanete: cestu autobusem tam a zpět (z Přerova a Hranic na Moravě do Pylypce), 3x ubytování v horském hotelu nebo penzionu se snídaní, pomoc při plánování vašeho treku poloninou Boržava a Zakarpatské Ukrajině, možnost průvodce na poloniny a k vodopádu Šipot, hudební doprovod festivalových kapel ve čtvrtek a pátek večer, samozřejmě účast na sobotním festivalu, dárek v podobě festivalového kelímku a určitě něco navíc. Ve středu 1. července 2020 budeme odjíždět autobusy z Přerova od Albertu (poblíž vlakového nádraží) ve 21.30 hodinZ Hranic na Moravě budeme odjíždět z autobusového nádraží (poblíž vlakového nádraží) ve 22.30 hodin.  

Online vstupenky

Varianta s ubytováním ve stanu

Za cenu 3 500 Kč dostanete: cestu autobusem tam a zpět (z Přerova a Hranic na Moravě do Pylypce), místo pro stan na tři noci včetně hygienického zázemí v areálu festivalu, možnost průvodce na poloniny a k vodopádu Šipot, hudební doprovod festivalových kapel ve čtvrtek a pátek večer, samozřejmě účast na sobotním festivalu, dárek v podobě festivalového kelímku  a určitě něco navíc. Ve středu 1. července 2020 budeme odjíždět autobusy z Přerova od Albertu (poblíž vlakového nádraží) ve 21.30 hodinZ Hranic na Moravě budeme odjíždět z autobusového nádraží (poblíž vlakového nádraží) ve 22.30 hodin.

Zájemci o variantu s ubytováním ve stanu, kontaktujte nás, prosím, na emailu pivnizakarpati@gmail.com nebo vyplňte níže uvedený formulář.

Mám vlastní dopravu

Ano, i vám pomůžeme zajistit program na míru a ubytování v horském středisku Pylypets. Zájemce o tuto variantu prosíme o vyplnění krátkého formuláře. My se vám ozveme.