Kompletní balíček služeb od organizátorů festivalu Pivní Zakarpatí

Varianta s ubytováním v hotelu nebo penzionu

Za cenu 4499 Kč dostanete: cestu autobusem tam a zpět, průvodce, 3x ubytování v horském hotelu nebo penzionu se snídaní, prohlídku Užhorodu „Po stopách naší 1. republiky“, pomoc při plánování vašeho treku poloninou Boržava, podrobnější elektronický itinerář s mapovými podklady, tipy a radami, který si budete moci stáhnout pomoí QR kódu v den odjezdu, možnost průvodce na poloniny a k vodopádu Šipot, hudební doprovod festivalových kapel ve čtvrtek a pátek večer, samozřejmě účast na festivalu a určitě něco navíc.

Tento balíček lze koupit na ticketstream.cz od 1. prosince 2018.

Varianta s ubytováním ve stanu

Za cenu 3649 Kč dostanete: cestu autobusem tam a zpět, průvodce, místo pro stan na tři noci včetně hygienického zázemí v areálu festivalu, podrobnější elektronický itinerář s mapovými podklady, tipy a radami, který bude ke stažení na webových stránkách v den odjezdu, možnost průvodce na poloniny a k vodopádu Šipot, hudební doprovod festivalových kapel ve čtvrtek a pátek večer, samozřejmě účast na festivalu a určitě něco navíc.

Tento balíček lze koupit na ticketstream.cz od 1. prosince 2018. 

Při zakoupení kompletního balíčku služeb (výše uvedené varianty) od pořadatelů festivalu Pivní Zakarpatí ještě dostanete 1x festivalový šašlik či klobásy a festivalové pivko.

 

Balíček služeb pro zájemce s vlastní dopravou

Varianta s ubytováním v hotelu nebo penzionu

Za cenu 1650 Kč dostanete: 3x ubytování v horském hotelu či penzionu se snídaní, zajištění parkovacího místa, podrobný elektronický itinerář s mapovými podklady, tipy a radami (bude ke stažení na webových stránkách), možnost průvodce na poloninách a k vodopápu Šipot, hudební doprovod kapel ve čtvrtek a v pátek večer a samozřejmě vstupenku na festival.

Tento balíček lze koupit na ticketstream.cz od 1. prosince 2018. 

Varianta s ubytování ve stanu

Za cenu 1000 Kč dostanete: 3x místo pro stan v areálu festivalu včetně hygienického zázemí, zajištění parkovacího místa, podrobný elektronický itinerář s mapovými podklady,  tipy a radami (bude ke stažení na webových stránkách), průvodce na poloninách a k vodopápu Šipot, hudební doprovod kapel ve čtvrtek a v pátek večer a samozřejmě vstupenku na festival.

Tento balíček lze koupit na ticketstream.cz od 1. prosince 2018. 

Nabídka pro větší skupiny s vlastní dopravou

Pro organizované skupiny můžeme, po vzájemné domluvě, zajistit program na míru a ubytování.

Zájemci o tuto variantu pro větší skupinu s vlastní dopravou pište na email pivnizakarpati@gmail.com nebo nám napište přímo přes formulář.