Kompletní balíček služeb od organizátorů festivalu Pivní Zakarpatí

Varianta s ubytováním v hotelu nebo penzionu

Za cenu 4499 Kč dostanete: cestu autobusem tam a zpět, průvodce, 3x ubytování v horském hotelu nebo penzionu se snídaní, výlet do Koločavy a na Siněvirské jezero, podrobnější elektronický itinerář s mapovými podklady, tipy a radami, průvodce na poloniny a k vodopádu Šipot, hudební doprovod festivalových kapel ve čtvrtek a pátek večer, samozřejmě účast na festivalu a určitě něco navíc.

Tento balíček lze koupit na Ticketstream.cz

Varianta s ubytování ve stanu

Za cenu 3649 Kč dostanete: cestu autobusem tam a zpět, průvodce, místo pro stan na tři noci včetně hygienického zázemí v areálu festivalu, výlet do Koločavy a k Siněvirskému jezeru, podrobnější elektronický itinerář s mapovými podklady, tipy a radami, průvodce na poloniny a k vodopádu Šipot, hudební doprovod festivalových kapel ve čtvrtek a pátek večer, samozřejmě účast na festivalu a určitě něco navíc.

Tento balíček lze koupit na Ticketstream.cz

Balíček služeb pro zájemce s vlastní dopravou

Varianta s ubytováním v hotelu nebo penzionu

Za cenu 1399 Kč dostanete: 3x ubytování v horském hotelu či penzionu se snídaní, zajištění parkovacího místa,  podrobný elektronický itinerář s mapovými podklady, tipy a radami, průvodce na poloninách a k vodopádu Šipot, hudební doprovod kapel ve čtvrtek a v pátek večer a samozřejmě vstupenku na festival. Tento balíček lze zakoupit na Ticketstream.cz.

Varianta s ubytování ve stanu

Za cenu 879 Kč dostanete: 3x místo pro stan v areálu festivalu včetně hygienického zázemí, zajištění parkovacího místa, podrobný elektronický itinerář s mapovými podklady, tipy a radami, průvodce na poloninách a k vodopádu Šipot, hudební doprovod kapel ve čtvrtek a v pátek večer a samozřejmě vstupenku na festival. Tento balíček lze zakoupit na Ticketstream.cz.

Nabídka pro větší skupiny s vlastní dopravou

Větším skupinám s vlastní dopravou nabízíme zajištění ubytovací kapacity, stravování, nutného organizačního zabezpečení, průvodcovské služby, zajištění programu, tipy na termály, hrady, zámky, galerie, muzea, horské treky, města, degustace vína, vinné sklepy apod.

Zájemci o tyto varianty balíčku pište na email pivnizakarpati@gmail.com